Vammaisneuvosto

Vornanen Saija, valokuva

Puheenjohtaja

Vornanen Saija

Yhteystiedot

saija.vornanen@gmail.com

044 0818 933

Kärkkäinen Katja, valokuva

Sihteeri/pöytäkirjanpitäjä

Kärkkäinen Katja

Yhteystiedot

katja.karkkainen@ylasavonsote.fi

Meijerikatu 4, 74100 Iisalmi
040 6207 145


Korsulainen Marjatta, valokuva

I Varapuheenjohtaja

Korsulainen Marjatta

Yhteystiedot

marjatta.korsulainen@meili.fi

040 415 4705

Huusko Eila, valokuva

Jäsen

Huusko Eila

Yhteystiedot

eila.huusko@hengitysyhdistys.fi

044 5592210

Lipponen Marja, valokuva

Jäsen

Lipponen Marja


044 3737 370 (koti)

Mykkänen Maarit, valokuva

Jäsen

Mykkänen Maarit

Yhteystiedot

maaritmykkanen@hotmail.com


Ryhänen Esko, valokuva

Jäsen

Ryhänen Esko

Yhteystiedot

esko.ryhanen@iisalmi.fi

044 5916 398

Sariola Tuija, valokuva

Jäsen

Sariola Tuija

Yhteystiedot

tuijaana@gmail.com

050 3048 288

Hätinen Jouni, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Hätinen Jouni



Itkonen-Brilli Teija, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Itkonen-Brilli Teija

Yhteystiedot

teija.itkonen-brilli@iisalmi.fi


Kahelin Maija, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Kahelin Maija



Kananen Janne, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Kananen Janne



Kärkkäinen Seija, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Kärkkäinen Seija



Könttä Jyrki, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Könttä Jyrki

Kaupungininsinööri


Yhteystiedot

jyrki.kontta@iisalmi.fi

040 5889 022


Laajalahti Kaisu, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Laajalahti Kaisu

Yhteystiedot

kaisu.laajalahti@gmail.com

040 847 9632

Laajalahti Pertti, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Laajalahti Pertti

Yhteystiedot

papi@meili.fi


Lampinen Raimo, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Lampinen Raimo



Lond Marjo, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Lond Marjo



Rönkkö Hanna, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Rönkkö Hanna



Karhu Tiina, valokuva

Muu osallistuja

Karhu Tiina

Yhteystiedot

tiina.karhu@iisalmi.fi


Niemi Sari, valokuva

Muu osallistuja

Niemi Sari

Kaavoituspäällikkö


Yhteystiedot

sari.niemi@iisalmi.fi

040 8304 366


Pääkkönen Ritva, valokuva

Muu osallistuja

Pääkkönen Ritva



Taipale  Minna, valokuva

Muu osallistuja

Taipale Minna

Yhteystiedot

minna.taipale@iisalmi.fi

040 5889 067